Nový školní rok na mojecestina.cz

Vydáno dne 01.09.2011

S novým školním rokem začíná také práce na našem webu, podívejte se, co Vás v letošním školním roce u nás čeká.S 1. zářím nezačíná aktivita jen ve školách a školních lavicích, ale také na našich stránkách. Na našem webu se toho poslední dobou bohužel příliš nedělo, hlavním důvodem bylo mé studijní vytížení a stěhování. Velice se omlouvám všem návštěvníkům webu, kterým se nedostalo odpovědi na jejich dotazy položené v této době.

Dnes vyšel po dlouhé době nový článek, sice pouze informační, ale na dalších článcích a testech se usilovně pracuje a již brzy by se měly objevit na našich stránkách. Ani v tomto školním roce proto nebudete na boj s českým jazykem samy, pomoc můžete hledat v našich již vydaných článcích, nejasnosti Vám rádi vysvětlíme v komentářích pod články a na testy se můžete připravovat s našimi online cvičeními i s vysvětlením odpovědí.

Přibývat budou určitě nové články o gramatice, testy na procvičení praktických i teoretických znalostí. Těšit se můžete určitě také na nové testy z literatury.

Hodně úspěchů v novém školním roce přeje za celý tým mojecestina.cz Jana Skřivánková

 

Přepis bublinkové nápovědy: