Moje čeština

Čeština nemusí být nuda

Test: Psaní předpon s, z, vz 3

Komentáře k článku: Test: Psaní předpon s, z, vz 3

Defaultní ikona uživatele
***ClearSky***:

:-D mel jenom dve chyby))Ale jsem cizinec))Moc dekuju za testy)))


Defaultní ikona uživatele
Denisa:

Hodnocení

Dobrý den,
zítra dělám přijímačky na gymnázium. Opravdu moc se bojím. Chtěla jsem si jen pár věcí vyzkoušet..
Chci Vám poděkovat. Objasnilo se mi tu opravdu moc věcí. Tato stránka je opravdu skvělá a budu na ní cvičit jak já, tak i má mladší sestra. Máte to tu opravdu dobře udělané. Doufám, že mi tato stránka pomohla a výsledky šly vidět zítra u přijímaček.
Ještě jednou děkuji a krásný zbytek dne. :)


Defaultní ikona uživatele
retia:

Je to lehké

chodím do 5 třídy a teď to právě bereme paní učitelka nám tuto stránku doporučila a je to tu skvělé! protože zítra budeme psát pololetní diktát, tak si to aspoň procvičím, doufám že mi to dopadne aspoň na 2


Defaultní ikona uživatele
AshleyCoolen:

Děkuji p. Janě Skřivánkové,která toto procvičování připravila..pomůže mi si to procvičit,i když mi to jde docela dobře,ale nad procvičení této látky není…Moc děkuji :)


Dacika:

69% – 4 chyby. Tak bych rekla že na to že jsem se nikdy neučila českou gramatiku ve škole, to jsem vyborne udelala test :) Teprve se začinam učit gramaticka pravidla, a potom všechne testy udelam ješte lip :P


Defaultní ikona uživatele
tak to joo :):

:-) super na procvičení :) moc chválím! btw bez chyby.. je to na mě moc lehké :/


Defaultní ikona uživatele
Singler98:

Boží stránky

Dobrý den
Jsem rád že jsem konečně našel nějaké suprové stránky jako jsou tyto

Děkuji vám,díky vám se mi lepší známky.Ani paní učitelka říkala, že se lepším opravdu moc si vážím vaší pomoci.

Máte boží stránky!!
DĚKUJI!!!


filipk:

Vazne super!!! :-D


Defaultní ikona uživatele
eda:

Já to měl bez chyby!!!!;-)


Defaultní ikona uživatele
bobo:

je to na mě moc těžký (měl jsem 0% :-(:. )


Defaultní ikona uživatele
herobrinegirl19:

:-)pěkný


Defaultní ikona uživatele
Terezka:

Měla jsem vše na 100%:-D:-D

 

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek MojeČeština.cz za ně nenese zodpovědnost. Odesláním příspěvku souhlasíte s Pravidly diskuze.