Moje čeština

Čeština nemusí být nuda

5. pád od slova strojvůdce

Defaultní ikona uživatele
Neregistravaný uživatel:

++++


Defaultní ikona uživatele
nikola prochaskova:

irhhb


Defaultní ikona uživatele
Neregistravaný uživatel:
(bb)

Defaultní ikona uživatele
Neregistravaný uživatel:
:-o

Defaultní ikona uživatele
Neregistravaný uživatel:

(ahr)æ


Defaultní ikona uživatele
Adrian.. Červenak:

holky moje proč se hadate :********** skrs koho lasky <3 (qst) ;-) :D :P :* :*


Defaultní ikona uživatele
Nicki Smitsh:

Adrian to a skrs tebe lasko :* : * . * : * : * miulitěě tvoje verča :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kamavtutttttttttt adoši mujjj :P :/ :*


Defaultní ikona uživatele
Adrian.. Červenak:

veri já tě nechci si moc pro mě tlusta ani bich stebou nechodil jedině vesnu a nepiš mi lasko ok :D jenom se strapnujes aji na facrbooku vi a nepiš mi na fb jo :P a jachci jesiku :* :* :* :* ona je hešti nešti chapet čau nepiš :)))))) :) :*

jo a janise neřikej kachni bodivejse nasebe rambo 5


Defaultní ikona uživatele
Nicki Smitsh:

adrian ja te chci mocccccccc :-x :,)


Defaultní ikona uživatele
Adrian.. Červenak:

hahahahahahahah­hahahhhahahaha­hahahahahaaaa­aaahahahahaha­hahahhahahhaha­hahahahahahaha­hahahahahahaha­hahaahahahaha­hahahahahahaha­hahahah če je chpeš co toje slovo nepišš chapeš nebo ne a ja te vubec nechci :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nechcite veru anik dy nebudu :P :* proč mechceš


Defaultní ikona uživatele
Nicki Smitsh:

proto že se mi libiš ;) ;) ;) ;)


Defaultní ikona uživatele
jesič ká:

hajaj adrian aštakkk aš rambo 5 nejlepsi fimm hahahahahahha­hahahahaahahah­hahahahahahaha­haaahahaTTT

 

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek MojeČeština.cz za ně nenese zodpovědnost. Odesláním příspěvku souhlasíte s Pravidly diskuze.