Moje čeština

Čeština nemusí být nuda

Jak se neutopit ve slovesu být

Komentáře k článku: Jak se neutopit ve slovesu být

Pilda:

Velice zajímavé

Velice zajímavý článek Jano. Do těďka jsem si ani neuvědomoval, jak často mají lidi sklony používat sloveso být a že to opravdu ve formálním stylu nevypadá moc hezky. Pokusím se na to myslet.

Rád bych se prosím vás přimluvil za nějaké další články o psaní I a Y na konci slov, dělá mi to dost problémy a chci to rozhodně změnit – ostuda.

Také bych chtěl nahlásit překlep – obchiodu.

Díky za skvělý článek, těším se na další. :)


Thelvyn:

Jo tak s tímhle mám problémy taky dost často, vždycky ve slohovce to vypadá, jako by skoro jiná slova neexistovala.


Defaultní ikona uživatele
jIr:

THX

moc pěkný článek.
To se mi zrovna hodi.

Moc děkuji za tento super web.
Hodně štěsti.


Jana Skřivánková:

Re: Velice zajímavé

Článku o psaní y/i se určitě brzy dočkáte. V současné době připravuji seriál o podstatných jménech, kde se dozvíte hlavně o jejich skloňování, takže dojde i na psaní íček na konci slov. Doufám, že články začnu vycházet v co nejbližší době, ale záleží hlavně na tom, kolik volného času mi nechají povinnosti do školy :)


bubusa:

Tato stránka je super, hlavně ty testy (naše cesta ke vzděláni tak budte rádi že ji sem dali)


Defaultní ikona uživatele
výborné :

Milá Janičko,
děkuji Vám za velice přehledné shrnutí české gramatiky. Mně, jako cizince, to velice pomohlo. Moc děkuji a přeji hodně úspěchů, Laura


Defaultní ikona uživatele
Evina:

Já jsem na český jazyk fakt tupá a ,,Moje čeština,, ta mi fakt pomáhá.Supr, díky

 

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek MojeČeština.cz za ně nenese zodpovědnost. Odesláním příspěvku souhlasíte s Pravidly diskuze.