Moje čeština

Čeština nemusí být nuda

Nový školní rok na mojecestina.cz

Vydáno dne 01.09.2011 od Jana Skřivánková

S novým školním rokem začíná také práce na našem webu, podívejte se, co Vás v letošním školním roce u nás čeká.

S 1. zářím nezačíná aktivita jen ve školách a školních lavicích, ale také na našich stránkách. Na našem webu se toho poslední dobou bohužel příliš nedělo, hlavním důvodem bylo mé studijní vytížení a stěhování. Velice se omlouvám všem návštěvníkům webu, kterým se nedostalo odpovědi na jejich dotazy položené v této době.

Dnes vyšel po dlouhé době nový článek, sice pouze informační, ale na dalších článcích a testech se usilovně pracuje a již brzy by se měly objevit na našich stránkách. Ani v tomto školním roce proto nebudete na boj s českým jazykem samy, pomoc můžete hledat v našich již vydaných článcích, nejasnosti Vám rádi vysvětlíme v komentářích pod články a na testy se můžete připravovat s našimi online cvičeními i s vysvětlením odpovědí.

Přibývat budou určitě nové články o gramatice, testy na procvičení praktických i teoretických znalostí. Těšit se můžete určitě také na nové testy z literatury.

Hodně úspěchů v novém školním roce přeje za celý tým mojecestina.cz Jana Skřivánková

 


Čeština s maňásky

Zábavná aplikace na výuku vyjmenovaných slov, určování pádu, psaní ú/ů a i/y po měkkých a tvrdých souhláskách. Obsahuje celkem 8 756 testových otázek s vysvětlením správné odpovědi, 8 výukových her a vysvětlení potřebné teorie.

Vyzkoušet zdarma Češtinu s maňásky

Verze pro tisk

Články ze stejné rubriky: