Moje čeština

Čeština nemusí být nuda

Jazykový myšmaš

Test: Jazykový myšmaš (opakovací)

Jazykový myšmaš má za cíl procvičit a obohatit Vaše znalosti českého jazyka. A protože chceme, aby Vám byly testy opravdu prospěšné, budeme pravidelně zařazovat také tzv. opakovací testy. V nich se setkáte s otázkami, kterou jsou založeny na deseti testech, které tomu opakovacímu předcházely. Můžete tak sledovat, co nového jste se s testy už naučili.


Test: Jazykový myšmaš 10

Osm otázek, které zákeřným způsobem otestují Vaše znalosti české gramatiky a pravopisu.


Test: Jazykový myšmaš 9

Další várka zákeřných otázek z českého jazyka je tu. Pamatujete si ještě všechnu látku ze základní školy?


Test: Jazykový myšmaš 8

Opět je tu Jazykový myšmaš a s ním osm zákeřných otázek z českého pravopisu i mluvnice.


Test: Jazykový myšmaš 7

Další Jazykový myšmaš je tu! tentokrát jsme se kromě obvyklého počítání vět v souvětí a hledání slov se stejným vztahem podívali i na větné členy, kategorie podstatných jmen a mnoho dalšího.


Test: Jazykový myšmaš 6

Další díl oblíbeného seriálu Jazykový myšmaš je tady. Jak jste na tom se znalostmi českého jazyka v rozsahu učiva základní školy? Ne vždy je to tak lehké, jak se na první pohled zdá.


Test: Jazykový myšmaš 5

Další díl Jazykového myšmaše je tu. I tentokrát si posvítíme na Vaše znalosti gramatiky a pravopisu ze základní školy.


Test: Jazykový myšmaš 4

Shodu podmětu s přísudkem, pravopis slov cizího původu, skloňování podstatných jmen… to vše a ještě něco navíc si můžete procvičit v našem dalším díle seriálu Jazykový myšmaš.


Test: Jazykový myšmaš 3

Další test určený žákům 9. tříd a studentům střední školy. Všechny otázky vycházejí z učiva základní školy a mohou pomoci při přípravě na přijímací zkoušky či maturitu.


Test: Jazykový myšmaš 2

Provětrejte své znalosti českého jazyka a procvičte si, kolik si toho pamatujete ze školních lavic. Další díl Jazykového myšmaše je tady.


Test: Jazykový myšmaš 1

První test z nového seriálu Jazykový myšmaš. Otázky jsou zaměřeny na učivo základní školy, ale nenechte se mýlit, mohou Vás i tak pěkně potrápit. Vysvětlení správných odpovědí je samozřejmostí.